Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vízhordó, 1919

84. Gadányi Jenő (Budapest, 1896 - Budapest, 1960)

Vízhordó, 1919

olaj, karton

86*60 cm

j.b.l.: Gadányi Jenő 1919