220. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)
”Korsók spárgával”, 1934
olaj, vászon
60*50 cm
j.b.l.: Zsótér 1934, Kiállítva: Farkasházy Miklós, Kemény László, Zsótér Ákos festőművészek kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1935. szeptember 14-30. (kat. sz. 220., Korsók spárgával)