Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Az új szaktársnő, 1952

295. Vándor György jelzéssel

Az új szaktársnő, 1952

olaj, vászon

50*70 cm

j.b.l.: Vándor György 1952