Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tánc

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

416. Magyar festő, 20. sz. eleje

Tánc

akvarell, tus, papír

190*120 mm

j.j.l.: D

Vételi megbízás (PDF)