221. Wagner János gyűjtemény > Urunk színeváltozása Illés prófétával, Mózessel, Péter, Jakab és János apostolokkal

819. Orosz ikonfestő, 18. sz.

Urunk színeváltozása Illés prófétával, Mózessel, Péter, Jakab és János apostolokkal

olaj, fa

35,5*31 cm

restaurált