221. Wagner János gyűjtemény > Szent Mihály arkangyal, Flór és Lavr szentekkel

820. Orosz ikonfestő, 18. sz.

Szent Mihály arkangyal, Flór és Lavr szentekkel

olaj, fa

43*36 cm

sérült, restaurált