221. Wagner János gyűjtemény > Tanító Krisztus és jelenetek Krisztus életéből

801. Dél - oroszországi ikonfestő, 19. sz. második fele

Tanító Krisztus és jelenetek Krisztus életéből

olaj, fa

53*43 cm

sérült