802. Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele
Krisztus, Csodatévő Szent Miklós, Kozma és Damján gyógyító szentek, Istenszülő az el nem égő csipkebokor szentekkel
olaj, fa
40*33,5 cm
sérült