221. Wagner János gyűjtemény > Krisztus, Csodatévő Szent Miklós, Kozma és Damján gyógyító szentek, Istenszülő az el nem égő csipkebokor szentekkel

802. Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele

Krisztus, Csodatévő Szent Miklós, Kozma és Damján gyógyító szentek, Istenszülő az el nem égő csipkebokor szentekkel

olaj, fa

40*33,5 cm

sérült