221. Wagner János gyűjtemény > Négyosztatú ikon - Sabaoth, Bogoljubovoi Istenszülő szentekkel

803. Orosz ikonfestő, 19. sz. eleje

Négyosztatú ikon - Sabaoth, Bogoljubovoi Istenszülő szentekkel

olaj, fa

31*26 cm