221. Wagner János gyűjtemény > Krisztus siratása - A Nagy Passió sorozatból

891. Dürer, Albrecht után, 18. sz.

Krisztus siratása - A Nagy Passió sorozatból

fametszet, papír

400*285 mm

jelezve középen lent a nyomaton: A.D.

körbevágott