264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Anya és fia

579. Lázár Mária (1894 - ?)

Anya és fia

olaj, vászon

100,5*70 cm

j.j.l.: Gr. Lázár Mária

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 91. kép