579. Lázár Mária (1894 - ?)
Anya és fia
olaj, vászon
100,5*70 cm
j.j.l.: Gr. Lázár Mária
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 91. kép