416. Páris Ila (Budapest, 1904 - ?)
Velencei bárkák, 1930
olaj, vászon
50,5*70,5 cm
j.j.l.: Páris Ila Venezia 1930
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 125. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon LXIX. Csoportkiállítás, Budapest, 1931. január (kat. 154., Bárkák (Venezia) vagy kat. 155. Hajók estefelé (Venezia))