680. Rindl Géza jelzéssel, 20. sz.
Gyümölcsöstál
olaj, vászon
40,5*50,5 cm
j.j.l.: Rindl Géza
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 51. kép, keret nélkül