264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Idős hölgy, 1936

489. Szabados Jenő (Vecsés, 1911 - Voronyezs, 1942)

Idős hölgy, 1936

olaj, karton

70*53 cm

j.b.l.: Szabados Jenő 1936

Reprodukálva: Szabados Jenő festőművész élete és munkássága, CD-ROOM, 2011, 193. kép; Kiállítva: Az Orsz. M. Kir. Képzőművészeti Főiskola Kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1937. március 20-április 11. (kat. 150., Öregasszony); Szabados Jenő festőművész emlékkiállítása, Budapest, Fővárosi Képtár, 1949.; Szabados Jenő festőművész emlékkiállítása, Vecsés, 1967; Szabados Jenő festőművész Centenáriumi Emlékkiállítása, Vecsés, József Attila Művelődési Ház, 2011. szeptember 23-október 2. (kat. 11.)