264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Ülő nő

574. Magyar festő, 20. sz. eleje

Ülő nő

olaj, vászon kartonra ragasztva

87,5*71 cm

j.b.l.: ligatúrás monogram

keret nélkül