573. Hámor Ilona, Szeillerné (Miskolc, 1904 - )
Akt korsóval
olaj, vászon
70*79,5 cm
j.j.l.: Hámor I.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 64. kép