264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Akt korsóval

573. Hámor Ilona, Szeillerné (Miskolc, 1904 - )

Akt korsóval

olaj, vászon

70*79,5 cm

j.j.l.: Hámor I.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 64. kép