264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Lányok a réten, 1925

447. Füzesséry Magda (1918 - ban Nagybányán működött)

Lányok a réten, 1925

olaj, vászon kartonra ragasztva

35*49,5 cm

j.j.l.: Füzesséry M 1925/V.