689. Endresz Alice (Káptalantóti, 1899 - 1953)
"Aggódó vénlány", 1926
olaj, vászon
86,5*57,5 cm
j.j.l.: Endresz A.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 32. kép; Feltehetően kiállítva: A Magyar Képzőművésznők Egyesülete Új Csoportjának műveiből álló LXXIII. Csoportkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. október (kat. 14., Aggódó vénlány)