264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Nő stólával, 1917

696. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

Nő stólával, 1917

olaj, vászon

100*73 cm

j.j.l.: Járitz 1917

Kiállítva: Járitz Józsa gyűjteményes kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1922. október-november (kat. 78., Női alak zöld ruhában, 1917); Járitz Józsa festőművész kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1968 (kat. 4., Női ackép fatörzs mellett (Hilda), 1917.)