264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kislány gyümölccsel, 1938

695. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)

Kislány gyümölccsel, 1938

olaj, vászon

70,5*59 cm

j.j.l.: Basch E. 1938

keret nélkül