649. Homann Károly (1894 - 1972)
Befőttek, 1932 körül
olaj, karton
44,5*35 cm
j.b.l.: Homann Károly
Kiállítva: Homann Károly festőművész második gyűjteményes kiállítása, Budapest, 1933. április 14-19. (kat. sz. 62. Befőttek)