264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Aszfaltozók, 1940

773. Katona K. jelzéssel

Aszfaltozók, 1940

olaj, vászon

117*94,5 cm

j.j.l.: Katona K. 40

keret nélkül