264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Reggelizés (Reggeliző család), Róma, 1938

772. Szabados Jenő (Vecsés, 1911 - Voronyezs, 1942)

Reggelizés (Reggeliző család), Róma, 1938

olaj, vászon

91*89 cm

j.j.l.: Szabados Jenő Róma 1938 febr. 26.

Reprodukálva: Szabados Jenő 1911-1942, szerk. Szabados Pál, Vecsés, 2011. 31. (38. kép.) és Saphier-Frissítés, 2004, 209. kép, Kiállítva: A 8 festő és 8 szobrász kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1939. február 12-26. (kat. sz. 119.) és Szabados Jenő f