264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Akt harlequinnel, 1925

538. Grósz Mária (Budapest, 1894 - ?)

Akt harlequinnel, 1925

olaj, vászon

97*139 cm

j.j.l.: Grósz Mária 1925

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 53. kép; Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Akt-kiállítás, Budapest. Műcsarnok, 1925. december-1926. január (kat. 281. Ülő női akt)