538. Grósz Mária (Budapest, 1894 - ?)
Akt harlequinnel, 1925
olaj, vászon
97*139 cm
j.j.l.: Grósz Mária 1925
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 53. kép; Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Akt-kiállítás, Budapest. Műcsarnok, 1925. december-1926. január (kat. 281. Ülő női akt)