264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > A kis tolvaj, 1935

662. Ida jelzéssel

A kis tolvaj, 1935

olaj, vászon

60,5*47,5 cm

j.j.l.: Ida 1935

keret nélkül