567. Klug K. György (Mohács, 1895 - Pécs, 1969)
„Vergődés”, 1931
olaj, vászon
80*59,5 cm
j.j.l.: Klug K. György; b.l.: 1931 II. 15.
Kiállítva: Pécsi Képzőművészek és Műbarátok Társasága Tavaszi (Nyolcadik) kiállítás, Pécs, 1931. április 5-12. (Kat. sz. 72. Vergődés)