264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > „Vergődés”, 1931

567. Klug K. György (Mohács, 1895 - Pécs, 1969)

„Vergődés”, 1931

olaj, vászon

80*59,5 cm

j.j.l.: Klug K. György; b.l.: 1931 II. 15.

Kiállítva: Pécsi Képzőművészek és Műbarátok Társasága Tavaszi (Nyolcadik) kiállítás, Pécs, 1931. április 5-12. (Kat. sz. 72. Vergődés)