264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Hölgy fotelben

687. Walleshausen Zsigmond, Cselényi (Bécs, 1887 - Franciaország, 1978)

Hölgy fotelben

olaj, vászon

73*59,5 cm

j.b.f.: Walleshausen

keret nélkül