522. Raidl Ida, Gömöri (Brassó, 1897 - 1947)
Napsugaras önarckép, 1925 körül
olaj, vászon kartonra ragasztva
53*40,5 cm
j.j.l.: G. Raidl I.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 136. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon LIV. Csoportkiállítás, Budapest, 1927. január 30-február 10. (kat. 175., Fej napsütésben)