264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Napsugaras önarckép, 1925 körül

522. Raidl Ida, Gömöri (Brassó, 1897 - 1947)

Napsugaras önarckép, 1925 körül

olaj, vászon kartonra ragasztva

53*40,5 cm

j.j.l.: G. Raidl I.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 136. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon LIV. Csoportkiállítás, Budapest, 1927. január 30-február 10. (kat. 175., Fej napsütésben)