264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Téli udvar lovasszánnal, 1943

625. Juszkó Piroska (Budapest, 1907 - Bregenz, 1999)

Téli udvar lovasszánnal, 1943

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Juszkó Piroska; h.o. felirat: Juszkó Piroska, 1943 febr. 6.