625. Juszkó Piroska (Budapest, 1907 - Bregenz, 1999)
Téli udvar lovasszánnal, 1943
olaj, vászon
50*60 cm
j.b.l.: Juszkó Piroska; h.o. felirat: Juszkó Piroska, 1943 febr. 6.