264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Vár előtt táborozó cigányok

584. Magyar festő, 20. sz. első fele

Vár előtt táborozó cigányok

olaj, vászon

50*60 cm

keret nélkül