264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Dunai uszály, 1943 körül

500. Gábor Marianne (Budapest, 1917 - 2014)

Dunai uszály, 1943 körül

olaj, vászon

47*63 cm

j.j.l.: Római Gábor Mariann

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 48. kép; Feltehetően kiállítva: Gábor Marianne festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1944. január 23-február 2. (kat. 18., Dunai uszály I. vagy kat. 21., Dunai uszály II.)