264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Vízimalom látképe

499. Apáti - Abkarovics Béla (Érmihályfalva, 1888 - Szentendre, 1957)

Vízimalom látképe

olaj, vászon

61*50,5 cm

j.j.l.: A. Apát B.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 8. kép; Kiállítva: A Nagybányai Festők Társasága Tavaszi Kiállítása, 1923 (kat. 22., Patak partja); Apáti Abkarovics Béla festőművész kiállítása, Szentendre, MűvészetMalom, 2007. április 21-június 24. (kat. 3., Vízimalom)