264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Városrészlet lovassal

621. Erdélyi Mihály (Szeged, 1894 - Szeged, 1972)

Városrészlet lovassal

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: E. M.

sérült