264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Mágia

723. Sebestyén B. jelzéssel, 20. sz.

Mágia

olaj, vászon

90*60 cm

j.j.l.: Sebestyén B.

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 85. kép, keret nélkül