486. B. Pongrácz jelzéssel, 20. sz. eleje
"Fehér csendélet"
olaj, karton
38*44 cm
j.b.l.: B. Pongrácz; ho. felirat: B. Pongrácz Carola Fehér csendélet, a képzőművésznő kiállítása