264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > "Fehér csendélet"

486. B. Pongrácz jelzéssel, 20. sz. eleje

"Fehér csendélet"

olaj, karton

38*44 cm

j.b.l.: B. Pongrácz; ho. felirat: B. Pongrácz Carola Fehér csendélet, a képzőművésznő kiállítása