784. Hranitzky Ilona (Siófok, 1889 - ?)
Üvegpalackok, 1930 körül
olaj, rétegelt lemez
78*70 cm
j.b.l.: Hranitzky
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 76. kép; Kiállítva: A Magyar Képzőművészek Egyesület Új Csoportjának műveiből álló LXXIII. Csoportkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. október (kat. 51., Üvegek); Reprodukálva: Artmagazin 86. 2016/2, 41. old.