783. Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné (Bélavásár, 1900 körül - ?)
Nő csíkosban, 1947
olaj, falemez
63*55,5 cm
j.j.l.: Hegedűs Ella 947
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 68. kép