264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Nő csíkosban, 1947

783. Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné (Bélavásár, 1900 körül - ?)

Nő csíkosban, 1947

olaj, falemez

63*55,5 cm

j.j.l.: Hegedűs Ella 947

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 68. kép