762. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)
Munkások, 1930-as évek
olaj, vászon
41*53 cm
j.j.l.: Turán M.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 61. kép