262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Köves gyűrű

1235. Köves gyűrű

20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, "G." készítői bélyegző, magas, karmos foglalatban 1 db ovális csiszolású füstkvarc kővel, 59-es méret

6,4 g