1235. Köves gyűrű
20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, "G." készítői bélyegző, magas, karmos foglalatban 1 db ovális csiszolású füstkvarc kővel, 59-es méret
6,4 g