262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Medál

1236. Medál

francia, 20. sz. vége, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany, 4 db princess csiszolású szintetikus rubinnal és 36 db modern csiszolású gyémánttal díszítve cca. 0,36 ct, 1 db gyémánt hiányzik

2,4 g; h: 1,7 cm