262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kereszt medál

1293. Kereszt medál

francia, 20. sz. második fele, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany, préselt felület, filigrán szálakból alakított csipke szerű díszítéssel

3,8 g; h: 6 cm