1327. Oltár gyertyatartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, ANDERS mesterjegy, öntött, neogótikus talpazat, aranyozással és a peremgyűrűn: "Aere Seminarii Gralis Budapest Procur 1889" vésett felirattal
480 g; m: 19,5 cm