262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Koktélgyűrű

1237. Koktélgyűrű

olasz, Adolfo Courrier egyedi formaterve, 20. sz. vége, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k vörösarany, jelzett: Adolfo Courrier, ovális csiszolású, mézsárga citrin kővel cca. 70-80 ct és két sorban apró, modern briliáns csiszolású gyémántokkal 200 db cca. 1 ct (M1, TCr-Cr, VVSI-VSI) és két sorban apró, modern briliáns csiszolású gyémántokkal 200 db cca. 1 ct (M1, TCr-Cr, VVSI-VSI), 54-es méret

bruttó: 58,3 g; fej: 4,6*3,3 cm