262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Melltű

1280. Melltű

20. sz. eleje, 1966-1999 közötti behozatali jellel, 14 k arany ezüsttel lemezelve, antikolva, sorban foglalva 8 db régi briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,8 ct (R1, Cr-TCa, VSI-SI) és 16 db apró gyémánt, mozdony zárral, kis sérüléssel

4,7 g; h: 4 cm