1455. Falitükör
Sitzendorf, 19. sz. közepe-második fele, festett, aranyozott porcelán, puttó ábrázolásokkal, plasztikus virágfüzérekkel, peremen kék jelzettel, fazettált tükörlappal, fa hátlapon kitámasztó hiány, sérült
35*28 cm