262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Nyakék

1193. Nyakék

közép rész: 20. sz. eleje, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany ezüsttel lemezelve, 3 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,3 ct és 69 db hollandi rózsa csiszolású gyémánttal díszítve, pótolt fehér gyöngy csüngő és pancer lánc 18 k aranyból, átalakított-felújított ékszer, brosstű nélkül, kövekben kis sérülések

6,1 g, dísz: 3,6*3,8 cm