1288. Kámea medál láncon
Itália, 19. sz. első fele, faragott kagyló kámea babérkoszorús férfi fejjel, 20. századi ezüst keretben és láncon
bruttó: 21 g; medál: 3,6*2,8 cm; lánc: 59 cm