262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kámea medál láncon

1288. Kámea medál láncon

Itália, 19. sz. első fele, faragott kagyló kámea babérkoszorús férfi fejjel, 20. századi ezüst keretben és láncon

bruttó: 21 g; medál: 3,6*2,8 cm; lánc: 59 cm