262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco gyűrű

1189. Art deco gyűrű

német, 1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, ezüsttel lemezelt négyszög formájú fejben 1 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,15 ct és 8 db kisebb gyémánt kő, sérült, 53-as méret

2,9 g