262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Medál

1182. Medál

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, "GH" modern mesterjegy, karmos foglalatban bicolor, tábla csiszolású turmalin cca. 15 ct, akasztón 4 db apró, modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,12 ct

5,6 g; h: 2,5 cm